APARTMÁN LUČNÍ (2 + KK)

APARTMÁN LUČNÍ (2 + KK)

Náš větší "LUČNÍ" apartmán (35 m2, 2 + kk) se samostatnou ložnicí je v 1.patře a je podél celé jižní strany lemován dřevěnou stylovou terasou, takže na terasu vyjdete jak z ložnice, tak z obýváku. Po vstupu se Vám otevře překrásný výhled na v létě zelené, v zimě zasněžené pláně lemované lesy a zátokou Lipna zvané "Lojzovy paseky". Terasa je prostorná a přímo vybízí k snídani a ranní kávě.

Stejně jako v menším apartmánu, i zde najdete manželskou postel (ložnice) a v obývací části rozkládací gauč pro 2 osoby. V ložnici je prostorná komoda k uložení Vašich věcí, pohodlné křeslo a lampa pro klidné čtenářské chvilky.

Apartmán je moderně zařízený vším, co potřebujete k spokojenému a pohodovému pobytu.

 

Vybavení:

kuchyňské potřeby, nádobí, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, el. sporák, myčka, odsavač par, pračka, lednička + mrazák, kapslový kávovar Dolce Gusto, varná konvice, tyčový mixér, toastovač, přenosný zahradní gril, zahradní nábytek, sušák na prádlo, vysavač, TV s plochou obrazovkou a samozřejmě Wi-Fi připojení.

Ložní prádlo a ručníky k nám vozit nemusíte, obojí budete mít připravené.

Pokud se rozhodnete přicestovat s miminkem, zajistíme i židličku ke stolu, či cestovní postýlku. Jen dejte včas vědět :) . Auto budete mít pod kontrolou na vyhrazeném parkovišti (zdarma) v těsné blízkosti apartmánu.

Jestli si k nám vezmete kola, lyže, brusle, či jiné objemnější sportovní vybavení - vše si můžete uložit do uzamykatelné sklepní koje, náležící k apartmánu.

Domácí zvířata nejsou povolena.

2.500,- Kč/noc

Kontaktní formulář